خرید اینترنتی فایل بتن تزئيني (با متن اصلی)

مطالب دیگر:
📌پروژه ناب کاربرد فناوری اطلاعات در محیط حسابداری📌برترین اسلایدهای پاورپوینتی شاهکارانه استانداردهای حسابداری ایران (ارز.داراییها.مخارج.صورتهای مالی.کشاورزی.وجوه نقد.مالیات.وغیره)📌پروژه ی آموزش کودکان معلول ومهارتهای زندگی آنان📌6 پروژه ی برتر بودجه در قالب فوق العاده اکسل📌پایان نامه برتر مراحل حسابداری پیمانكاری📌پروژه کارآموزی رشته ی عمران ( تخریب )📌پایان نامه ی نقش و جایگاه منابع سرمایه‌ داری در رشد و توسعه اقتصادی📌پروژه طراحی و پیاده سازی نرم افزار سیستم انبارداری📌مقاله فرار از مدرسه و راه درمان آن📌پروژه ی کارآموزی اداره ی مخابرات📌10 پروژه برتر کارآموزی در موسسه های مهد کودک📌پایان نامه ی مفهوم صادرات غیر نفتی ونقش بازاریابی در آن با تأکید بر محصول فرش به همراه فایل پاورپوینت📌پروژه ی ورشکستگی یا مرگ اقتصادی📌پروژه نظام آموزشی چین📌ارزیابی کارائی سیستمهای کامپیوتری( مفاهیم اولیه )📌بررسی مبانی فقهی ضمان خسارات زائد بر دیه📌بررسی ساختار حقوقی اتانازی در ایران و انگلیس📌پایان نامه ارشد حقوق بررسی جایگاه مهریه در انواع طلاق📌پایان نامه ارشد حقوق: تأخیر در اجرای قرارداد در حقوق ایران و فقه امامیه📌گزارش پروژه ی درس کارشناسی ارشد مباحث ویژه شبکه های اجتماعی استاد صفایی
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : بتن تزئيني (با متن اصلی)
بتن تزئيني , معماری, ساختمان سازی
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

دانلود فایل کامل
در قالب فایل word و متشکل از 20 صفحه قابل ویرایش

بخشی از محتوا ::

بتن تزئيني دارای ساختارهايي از بتن است که در که اکيداً به عناصر عملکرد بتن ها ارتباطی ندارد, به کار می رود.بتن بخاطر استحکام زيادش به ويژه زمانی که با فولاد rebar ترکيب می شود با ارزش پنداشته می شود. بتن می تواند برای ديوارهای تزئيني, کف زمين و سردر باجه ها که از نظر ساختاری زيبا و معتبر هستند به کار می رود اما پرداخت رنگ و روغن تزئيني ايجاد می کند که سنگ جلاداده ای را نشان می دهد و موادش هزينه کمی را در بردارد.

اشکال بتن تزئيني

سردر بتونی باجه ها

تنوع بتن بطور مطلوب سردر بتونی باجه ها ی با شکوهی را می سازد. سردر باجه ها از بتنی ساخته شده که در مدلی ساخته می شود که با گرانيت و سنگ مرمر نمی توان در آن سايز و اندازه ساخت.

ارتفاع, رنگ و بافتها می توانند به آسانی تغيير داده شوند. اقلام عملی يا زيبايي شناختی می توانند در بتن هايي مانند نرده هاي برنجی يا اقلام شخصي يا ظروف مانند قفسه ها, سنگواره ها يا يادبودهايي که ارزش احساسی دارند تجسم شوند.

منقوش کردن
الگو ها برای ايجاد بافتها يا نمای آجر يا سنگ داخل ورقه هاي باريک و مرطوب بتن فشار داده می شوند .

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود